Slainte Buz

İşte karşınızda,

Slainte Küre Buz Yapıcı

GAZI KAÇMADAN, TADI BOZULMADAN DİLEDİĞİNİZİ SOĞUK İÇİN!

Slainte, (Slançe diye okunur) hem “Sağlığınıza!” diyor, hem de size eşsiz bir soğuk içecek deneyimi sunuyor. Nasıl mı? Buz küpleriyle değil, onlara kıyasla en az 4 misli daha uzun sürede eriyen, kocaman, tek bir buz küresiyle.

Alkollü veya alkolsüz. Soğurken tadının değişmesini ve sulanmasını istemediğiniz her içecekte kullanabilirsiniz. İster anında yaparak, ister önceden üretip derin dondurucuda hazır tutarak.

60 saniye

içinde küre buzunuz hazır

Keyfiniz kaçmadan…

Viski tercih edenlerin içkilerine buz koyup koymamak konusunda ikilemde kaldıklarına tanık olmuşsunuzdur. Kimileri “viskiye buz konmaz!” derken, kimileri lezzetten fedakarlık etme pahasına buz ile soğutarak yudumlamak ister içkisini.

Soğuk içmenin bedeli ise 10 dakika içinde eriyerek işlevini bitiren buz küplerinin ardında, şişedeki kıvam ve lezzetini kaybetmiş, seyrelmiş, sulanmış bir içecek kalmış olmasıdır.

Üzerine konuşun!

Kendi buz kürenizi kendiniz yaparken, konuklarınız ilgiyle izleyecek, sorular soracaklar. Farklı bir sohbet konunuz var!

Her içeceğe uyar!

Alkollü veya alkolsüz. Soğurken tadının değişmesini ve sulanmasını istemediğiniz her içecekte kullanabilirsiniz. İster anında yaparak, ister önceden üretip derin dondurucuda hazır tutarak…

Sıra dışı, şaşırtıcı bir hediye!

Sevdiklerinize, etkilemek istediğiniz tanıdıklarınıza çok şık ve sıra dışı bir hediye mi arıyorsunuz? Doğru ürünü buldunuz!

Marifetli kadehler!

Kutudan çıkan kadehlerinizi devirmeyi deneyin! İlginç bir sürprizle karşılaşacaksınız. Tabii boşken…

Slainte Küre Buz Yapıcı

Çok Pratik

3 kg

ağırlığı ile buzunuzu kolayca şekillendirir.

20 cm

yüksekliği ile yer kaplamaz.

2 küre buz

yapın, sıcak suya daldırın, devam edin.

Küre Buz Yapıcı ve kutusu

Slainte Küre Buz Yapıcı

Her renk, rengarenk

Parliament Mavi, Gümüş, Altın, Siyah, Kırmızı ve Bronz

Adeta sihirli

… demek isterdik, ancak herşey çok basit.

İçinde sihir yok. Bir fizik kuralı çalışıyor sadece. Mühendislik formülleriyle anlatabilirdik ama bu animasyon daha eğlenceli. Kürenin yüzey alanı küpe kıyasla yarı yarıya daha az. Bu da sıvı ile daha az temas, düşük ısı transferi, çok daha yavaş erime ve sulanmamış lezzet demek… İzleyin lütfen!

Ürün Bedeli

229,00 Euro

Ürün bedellerine KDV dahil değildir.

Satın almak için

İletişim
Tel: 0532 138 06 31
[email protected]